Pardoseli trafic

Functionar economic (facturare-contabilitate primara)

Domeniu: Contabilitate
Tip job: Full time
Oras: Bucuresti
Nivel cariera al candidatului: Minim 3 ani experienta
Data incepere: 16-03-2010
Valabil pana la: 16-04-2010
Descriere loc de munca Responsabilitati:
- preluarea comenzilor si prelucrarea lor;
- intocmirea facturilor conform comenzilor primite;
- intocmirea retururilor de marfa pe baza proceselor verbale;
- intocmirea avizelor de insotire a marfii;
- suport pentru activitatile zilnice ale departamentului;
- oferirea de informatii corect si complete clientilor sau potentialilor clienti, intr-o maniera profesionista si prietenoasa;
- pastrarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- promovarea produselor firmei;
- respectarea tuturor procedurilor aplicabile in activitatea departamentului;
- operare incasari/plati (extras, registru de casa);
- locatia postului - in incinta PRO FAUR INVEST (fosta fabrica 23 August)

Beneficii:
- salariu fix;
- bonuri de masa;
- prime pe masura angajamentului in munca;
- program de lucru fix;
- echipa profesionista in plina dezvoltare si expansiune.

Profil firma

Nume firma:

Cod fiscal:

Tip afacere:

Persoana de contact:

Adresa:

Telefon:

Website:

Accent Protrade SRL

8327335

Distribuitor

Stanciu-Zamfir Petrica

Strada Rodiei nr. 41, sector 3, Bucuresti

0728 800 272